Aktualności

Konferencja pszczelarska - Bukowsko

Drukuj
Utworzono: czwartek, 13, październik 2022 Opublikowano Super User

 

"Zapraszamy Państwa na Konferencję Pszczelarską pt. „Pszczoły-nadzieja na jutro” w dniu 16 października na godz. 14:00 do Domu Ludowego w Bukowsku.
Konferencja ma charakter szkoleniowo-targowy i skierowana jest do szeroko pojętego środowiska pszczelarskiego, rolników, miłośników miodu i produktów pszczelich i wszystkich, którym na sercu leży dobro przyrody.

W tajniki nowoczesnej gospodarki pasiecznej w zmieniających się warunkach ekosystemu oraz roli pszczół  i sposobów ochrony tych owadów, wprowadzi uczestników Tomasz Kędziora wykładowca Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli i znany popularyzator pszczelarstwa. Absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie, wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt z 2002 roku. Prywatnie właściciel pasieki wędrownej w ulach wielokorpusowych (polski Langsthrot – 435x230mm).
Zapraszamy wystawców pszczelarzy do zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów podczas konferencji. Wystawcy będą mieli szansę wziąć udział w konkursie na najlepszy produkt pszczeli, w którym przewidziane są cenne nagrody ufundowane przez firmę  Wyrób Sprzętu Pasiecznego Babik-Sabat s.c.

Wstęp na konferencję jest nieodpłatny. 

Społeczność

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates free. BOZP w Sanoku 38-500 Sanok ul. Kościuszki 37